Ruszył nabór do 4. edycji ENERGA Sailing !

20 stycznia ruszył nabór do tegorocznej odsłony programu edukacji żeglarskiej ENERGA Sailing. Na dzieci w wieku od 7 do 9 lat czeka łącznie 100 miejsc. Liczy się kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest limitowana więc kto pierwszy – ten lepszy!

Program edukacji żeglarskiej ENERGA Sailing obejmuje teoretyczną i praktyczną naukę żeglowania na łodziach klasy Optimist, skierowany jest do dzieci z roczników 2009-2007, w województwie Małopolskim a realizowany będzie w Krakowie u Nas ! w Ośrodku Szkoleniowo-Żeglarskim Horn Kraków.

Jak zapisać swoją pociechę do Programu ?

  • Zgłoszenia indywidualne

     

Zgłoszenia kandydata do udziału w programie może dokonać rodzic lub prawny opiekun dziecka. W tym celu należy dokonać rejestracji w systemie  - WWW.edu.energasailing.pl

  • Zgłoszenia szkół podstawowych

Do udziału w programie ENERGA Sailing może zgłosić szkołę dyrektor lub nauczyciel. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego i potwierdzenie danych WWW.edu.energasailing.pl.

Uwaga!

  • Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa przed dokonaniem rejestracji dziecka/dzieci

  • O przyznaniu miejsc decydować będzie kolejność rejestracji na stronie www. Przyjęcie do programu potwierdzi regionalny koordynator.

  • Kandydaci, dla których zabraknie miejsc zostaną wpisani na listę rezerwową. W przypadku rezygnacji zakwalifikowanych uczestników ich miejsca zajmować będą kolejne osoby z listy rezerwowej (o czym również rodzice zostaną poinformowani przez regionalnych koordynatorów).

  • Nabór uczestników 4. edycji programu ENERGA Sailing potrwa do 19 lutego 2016 roku.

Ogólnopolski program Energa Sailing działa także w miastach: Szczecin, Gdynia, Olsztyn, Poznań, Warszawa, Wrocław

MPiPS

Znajdź nas na Facebook i dołącz do nas!