CZADOWE ŻAGLE

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Ekologia i Żagle od czerwca do października 2016, w ramach Rządowego Programu Aktywizacji Społecznej Osób Starszych (ASOS), finansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Dlaczego:

Projekt ma na celu upowszechnienie żeglarstwa w Małopolsce- łączy integruje , bawi. Ważnym elementem przygotowawczym do żeglarskich rejsów jest cykl zajęć praktycznych, które odbędą się na przystani żeglarskiej. Ważnym aspektem projektu jest integracja wewnątrzpokoleniowa w sferze sportu oraz możliwość realizacji pasji. 

Dla kogo:

Do projektu może przystąpić 30 osób, które ukończyły 60 lat

Co:

Projekt ma charakter trzydniowych rejsów żeglarskich, spotkań stacjonarnych,  zajęć ogólnorozwojowych a także spotkań z kucharzem.

Zapisy:

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w biurze Stowarzyszenia Ekologia i Żagle ul. Kozia 22 w Krakowie, decyduje kolejność zgłoszeń, posiadanie patentu oraz zgody od lekarza pierwszego kontaktu. Ogłoszenie listy 30  osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie nastąpi w dniu 08.07.2016 poprzez jej wywieszenie w Ośrodku Szkoleniowo – Żeglarskim HORN. Osoby, które zostaną zakwalifikowane, będą powiadomione o tym pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Projekt rozpocznie się spotkaniem informacyjnym dla wszystkich uczestników07.07.2016 godz.18:00

Zapisy i informacje: Miłosława Miłoń – koordynator projektu, tel.: 12 6530508, , 693123313,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

MPiPS

Znajdź nas na Facebook i dołącz do nas!